Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Profesjonalne maszyny do cięcia styropianu
Profesjonalne maszyny do cięcia styropianu

Zalety cięcia styropianu przecinarkami na drut oporowy

 

Maszyna do cięcia styropianu do popularne narzędzie wykorzystywane zarówno podczas prac remontowych jak i budowalnych do cięcia styropianu oraz styroduru i pochodnych. Termiczne cięcie styropianu bardzo ułatwia i przyspiesza pracę oraz zapewnia bezodpadowe cięcie dzieki czemu ograniczamy ilość postających śmieci. Warto zazanczyć że dokładne przycinanie bez użycia profesjonalnej gilotyny stanowi nielada wyzwanie poniżej przedstawimy zalety cięcia rozgrzanym drutem oporowym.

 

Profesjonalne przecinarki do styropianu RSUN

 

W trakcie prac budowlanych wykorzystuje się profesjonalne maszyny do ciecia płyt styropianowych. Główną zaletą naszych urządzeń jest szybkość i precyzja cięcia styropianu drutem. Wykorzystanie tego typu urządzeń zapewni dopasowanie płyt styropianowych pod kątem np. w kalenicy dachu wytniemy eLki pod okna. Ogromną zaletą jest również zastosowanie przecinarek podczas rozkładania styropianu podłogowego dzięki czemu idealnie dopasujemy płyty styropianowe do rozłożonych rurek pod kątem.

 

Szybkie cięcia i wysoka dokładność

 

Na rynku można znaleźć wiele urządzeń działających na takiej samej zasadzie zapewniające różnorodne opcje. Przecinarki termiczne są urządzeniami bardzo uniwersalnymi znajdującemu zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu -cięcie termiczne przyspiesza pracę ! Dużą zaletą sprzetu jest jego uniwersalność dzięki czemu możemy wykonać dowolne cięcie styropianu. Jesteśmy producentem naszych urządzeń dlatego na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać urządzenie z zasilaczem o większej mocy dzięki czemu umożliwiają cięcie jeszcze szybciej dla bardziej wymagających fachowców

 

Bezpieczeństwo podczas prac

 

Maszyny do cięcia styropianu są łatwe w obsłudze i bezpieczne w pracy. Instalacja zasilająca drut oporowy dostała odizolowana od aluminiowej ramy dzięki czemu nie dochodzi do zwarcia instalacji. Urządzenie wyposażone jest bezpiecznik który chroni przed przegrzaniem, wyłącza urzadzenie jeśli założymy nieprawidłowe ostrze tnące, chroni przed zwarciem i porażeniem.

 

Niewielka ilość odpadów

 

Profesjonalna maszyna do cięcia styropianu zapewnia bezodpadowe cięcie styropianu. Materiał nie kruszy się nie powstają styropianowe kulki a dzięki precyzyjnemu cięciu styropianu możemy wykorzystać wycięty odpad do dalszych prac.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy producentem tych urządzeń - wiemy co sprzedajemy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo związane z zakupem odpowiedniego urządzenia. Nasze przecinarki są zarówno dla amatorów prac budowlano wykończeniowych jak i dla profesjonalistów. Oferowane urządzenia spełniają normy bezpieczeństwa posiadają znak CE oraz mają dołączoną instrukcje obsługi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl